Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava Villa Butterfly vo Ljubanista

70 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Ekskluzivni Vili 23 септ. 09:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Охрид
Се издава ексклузивна вила во Љубаништа Охрид. Вилата располага со 6 +2 легла (две спални со брачен кревет и соба со два кревети на спрат), дневна соба со софа, опремена кујна, ТВ со сто канали, неограничен интернет и три тоалети. Вилата исто така располага со прекрасно уреден двор, летниковец, маса за ручање со скара, базен интекс и приватен паркинг. Цена 70 евра /ден комплет вила
Ekskluzivni Vili
071232436
Leaflet

Ekskluzivni Vili

5 Огласи во продавницата
Se izdava villa Unika 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации