Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVAAT DVA APARTMANI VO OHRID

350 МКД /дневно

Се изнајмува од: jagoda Вчера 11:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Локација
Охрид
SE IZDAVAAT DVA APARTMANI SO ZASEBEN VLEZ, ZASEBEN TOALET, INTERNET, TELEVIZOR VO KUKA SO DVORNO MESTO PARKING PROSTOR I 5 MIN PESKI DO CENTAR, POZADI POLICIJA
Leaflet
Кон почеток