Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

студио Tamara

Се изнајмува од: Наум 01 авг. 23:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Охрид
Се издава студио комплет опремено , со сопствен двор на 250m од плажа, во елитната населба Лагадин -Охрид.
Цена по договор.
Наум
072215558
Leaflet
Кон почеток