Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava luksuzna kuka vo centarot na gradot

600 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Maja 03 јан. 11:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Прилеп
Се издава луксузна куќа во центарот на градот. Има голема дневна соба, голема спална со купатило џакузи и гардеробер, две детски соби, уште едно купатило, гаража 50м2, помошна просторија и котлара. Греењето е решено со парно на струја, 2 инвертер клими и една обична.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации