Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava luksuzna kuka vo Prilep

600 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: ZORAN Денес 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Прилеп
SE IZDAVA LUKSUZNA KUJKA 600€
Dvorno mesto 250m2, parking poplocen bekaton 3 vozil , Trevnik so letnikovec i zimzeleni sadnici BAZEN vo dvorot so dimenzii 10/5metri 2m dlabina so filtri .Skrivnica , Garazna Vrata so dalecinsko Stranicen vlez za dolniot sprat kupatilo WC soba so kujna masa stolovi garnitura so TV. izleguva so posebni skalicki vo letnikovecot. 2 sprat WC Kapatilo odelni golem dneven prestoj so trpezarija i kujna ,Spalna so 2 detski sekoja soba izleguva na balkon 3 golemi balkoni , goren sprat dnevna trpezarija so kujna spalna i detska soba salon so WC Kapatilo 3 golemi balkoni . Keramika Spanska Sanitarija Italjanska Hrvatski Pakrac Parket Parno instalirani vo cela Kujka Solaren sistem vo cela Kujka Kablovska Internet Kameri Ekskluzivna Kujka
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации