Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA KUKA VO PRILEP

0 МКД

Се изнајмува од: Жаклина 23 авг. 09:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Прилеп
Kukata se naoga 1km oddalecena od centarot na gradot, na dva sprata, namestena, renovirano WC, so kujna, garaza, parking proator, dvor.

CENA PO DGOVOR
Жаклина
076460828
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации