Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DEL OD LUKSUZNA KUKA 130m2 VO LISICE

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 09 јан. 14:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA KUKAOD 60М2 VO CENTAR 300 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 62m2 VO CENTAR 260 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 60m2 VO CENTAR 400 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN VO AERODROM 250 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се издава дел од луксузна куќа, комплетно луксузно наместен!
Со површина од 130 м2 на две нивоа.
На долното ниво има кујна, трпезарија, дневна, WC, тераса.
На горното ниво има 3 спални соби и бања.

Сопствено парно греење и климатизација, кабелска ТВ, Интернет.
Гаража од 50 м2.

Куќата се наоѓа на одлична локација во населба Лисиче.
Адреса: ул. Мите Богоевски

Број на соби: 4
Квадратура: 130 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во куќа
Состојба: Нов
Опрема: Луксузен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Гаража
Ориентација: Југоисток
Адреса: ул. Мите Богоевски

Цена на изнајмување: 300 ЕУР / месечно

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 555

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071-206-469
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 55M2 VO LISICE 190 EUR
SE IZDAVA 3-SOBEN STAN 75м2 VO BUNJAKOVEC 450 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 86m2 VO KARPOS 400 EUR
 SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 40m2 VO CENTAR 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации