Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Butel 2

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Shpetim Денес 13:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе
Kukja e so povrsina od 81m2 + dvor 280m2 , istata ima podrum koj e delen na dva dela, moznost za da se parkira kola, ima cetiri sobi i kujna, e vo mnogu dobra lokacija pozadi ucilisteto Panajot Ginovski Butel 2, istotaka mestoto e vo mnogu mirna lokacija.
Shpetim
070333178
Leaflet
Кон почеток