Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Radisani

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 23 фев. 09:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Property One

Property One

992 Огласи во продавницата

Stan vo Taftalidze 51 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA KOMPLETNO OPREMEN STAN VO TAFTALIDZE 0 МКД
Trosoben stan 70m2 vo Kisela Voda 0 МКД
STAN VO GORCE PETROV 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Бутел, Скопjе

Се изнајмува комплетно опремена куќа на мирна локација во Радишани.

Куќата располага со 180м2 станбен простор и 300м2 дворно место.

Куќата е поделена на подрум, и два ката, од кои на првиот кат располага со дневна просторија со трпезарија, кујна и тоалет.
На вториот кат има три спални соби и еден тоалет.

Греењето и ладењето на куќата е регулирано преку приватно парно струја и нафта.
Повеќе паркинг места на располагање.


Fully equipped house for rent in a quiet location in Radisani.

The house has 180m2 of living space and 300m2 of yard.

The house is divided into a basement and two floors, of which the first floor has a living room with dining area, kitchen and toilet.
On the second floor there are three bedrooms and one toilet.

The heating and cooling of the house is regulated by private heating and oil.
More parking spaces available.
Leaflet
Property One

Property One

992 Огласи во продавницата
Luksuzen stan 67m2 kaj Fitness House Centar 0 МКД
СЕ ИЗДАВА НОВ СТИЛСКИ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 0 МКД
SE IZDAVA DUKAN VO CENTAR ZA POVEKE NAMENI 0 МКД
Stan na odlicna lokacija vo Karpos 78 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации