Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Excellent House of 180m2 Taftalidze Area

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: MOVE IN 16 септ. 10:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Code: 4286
Location: Taftalidze 2, close to "City Mall" Skopje.
Beautifully partly furnished new house for rent with 180m2 living area on three levels . The house has 3 bedrooms, bathroom, guest toilet, utility room, open area of 70m2 on the lower ground floor, small beck yard, an individual heating system on electricity, air-conditioning, parking space.
Price: 700 EUR.
NOTE: This house is offered without the furniture.
MOVE IN
Посредување во промет со недвижен имот
Посетете ја нашата продавница
ул. Никола Тесла бр. 22/2-6 Прикажи на мапата
3084030 078431071
https://www.movein.mk
Leaflet
MOVE IN

MOVE IN

491 Огласи во продавницата
Brand New apartment for rent 55m2  Vodno 0 MKD
Brand New Office Space of 55m2 In Karposh 2 0 MKD
Kuka od 87m2 na plac od 850m2 vo Trubarevo 0 MKD
Odlicni kancelarii od 85m2 vo Karposh 2 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации