Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garsonjera izdavanje strog centar

0 МКД

Се изнајмува од: Elena 14 јан. 13:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Namestena so parno, klima, lift, internet....
Кон почеток