Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam kuka 42m2 vo Centar

160 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Нада 21 ноем. 13:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Се издава наместена куќа 42 м2 во Центар позади Олимписки базен , со клима, тв , греење сопствено. Куќата е целосно опремена .
Нада
075-807-347
Leaflet
Кон почеток