Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO CRNICE SO UREDEN DVOR

850 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 28 ноем. 15:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата

Se iznajmuva stan pozadi Ramstore Mall 400 EUR
PREKRASNA KUKA VO BLIZINA NA MARKOV MANASTIR -
PLAC NA BULEVAR M TEODOSIJA GOLOGANOV 900 000 EUR
NOV STAN VO CENTAR 300 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Реновирана куќа 270м2 во нас.Црниче, со простран, уреден двор од 450м2 , на два ката секој по 85м2 и гаражен простор со далечинско за две возила.
На секој од катовите има по две спални соби, големи дневни соби со кујна и трпезарија од отворен тип, со три пространи тераси. Греењето е индивидуално на струја и 2 нови клима инвентори по 5,5кw за грееење и ладење. По должина на дворот има ограда од бетон со пикована фасада и целосно осветлување.

Renovated house with a size of 270m2 in the tranquil Crniche neighborhood, with a courtyard of 450m2, on two floors each of 85m2 and garage space with remote for two vehicles.

Each of the floors has two bedrooms, large living rooms with kitchen and an open space dining room, with three spacious terraces.

The heating is private and there are 2 new air conditioners for heating and cooling. Along the yard there is a fence of concrete with a sprinkled facade and full illumination.
Property One
078306083
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата
Odlicen stan vo Centar 135 000 EUR
Se iznajmuva stan so edna spalna Zdanec Suteren -
PLAC SO BARAKA NA ODLICNA LOKACIJA TAFTALIDZE 210 000 EUR
DUPLEKS STAN VO CENTAR 800 EUR
Кон почеток