Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzna kukja vo Crniche

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Park Residence 14 јан. 15:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se iznajmuva golema luksuzna kukja vo Crniche, ima 3 kata, golem dvor so povrshina od 500 m2 so bazen i parking mesto.
Poseduva povekje spalni sobi, banji, sauna, peralna i e super luksuzna opremena.
Park Residence
075/275-903
Leaflet

Park Residence

3 Огласи во продавницата
Golem deloven prostor na idealna lokacija  Centar 0 ЕУР
Nova kuka vo Kuckovo 0 ЕУР
Кон почеток