Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA 3 SOBNA KUKA 70m2 NA VODNO

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 18 мар. 11:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 60m2 VO AERODROM 230 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO CENTAR 250 ЕУР
3 SOBEN STAN 90M2 VO CENTAR 1 000 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 52M2 VO AERODROM RED KAFE 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се издава куќа на два спрата со површина од 70м2 на Водно на ул.Салвадор Аљенде.
Куќата се издава наместена и располага со две спални соби, дневна соба, кујна и купатило.
Гледа на источна страна.
Погодна е за студенти.

Број на соби: 3
Квадратура: 70 m²
Број на спратови: 2 спрата
Греење: Струја
Дворна површина: / m²
Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна
Состојба: Нова
Опрема: Наместен
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: ул. Салвадор Аљенде

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3994

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 64m2 VO KARPOS 240 ЕУР
SE IZDAVA KAT OD KUKA 110m2 VO KISELA VODA 1 350 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 54M2 VO CENTAR 300 ЕУР
SE IZDAVA SPRAT OD KUKA 50m2 VO KISELA VODA 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации