Оглас од претпријатие Објавени: јан. 31 2018 02:18

SE IZDAVA 3 SOBNA KUKA 95m2 NA VODNO

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 31 02:18
Прегледи: 94
Се издава трособен стан во куќа со површина од 95 м2 на Водно, над училиштето Кочо Рацин во мирна уличка со поглед во природа.
Станот е наместен и располага со две спални, дневна соба со трпезарија, кујна, купатило и две тераси.
Станот се наоѓа на 1 кат од вкупно 3 ката.

Број на соби: 3
Квадратура: 95 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во куќа
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 2 Балкони
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југозапад
Адреса: ул. Партение Зографски

Цена на изнајмување: 350 ЕУР / месечно
Цената е фиксна

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 742

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Опис на линк

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посети ја страната на нашата продавница

Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата

078383769

https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации