Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava kuka na Vodno

750 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: damjan Вчера 14:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Се издава куќа во резиденцијалниот дел на водно, во близина на полска амбасада и тинекс деликатес. 115м2, голем дневен простор со две спални и едно купатило. Гаража за едно возило. Летна тераса со двор. Централно градско греење и климатизација. Спремна за вселување веднаш.

Видео:

https://youtu.be/zm2-PJTpiSI
damjan
 
070267504
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации