Оглас од претпријатие Објавени: мај 11 2022 11:51

Se izdava kuka za kancelarii 360m2 Debar Maalo

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 11 11:51
Прегледи: 172
sifra 23 064

Se izdava kukja na 3 nivoa, 360m2 vkupno lokacija D.Maalo, objektot e vertikalno podelen so dve posebni edinici- so dva fizicki vleza, 1-vi, 2-ri i potkrovje (okeanski prostor), prostorot e prazen bez mebel pogoden za kancelarii, so 5 toaleti, 2 kompletno opremeni kujni, vo edniot del e centralno gradsko parno, vo drugiot e sopstveno parno, klimi vo sekoja prostorija, terasi, zaednicko dvorno mesto od 100-tina m2, parking na POC....

cena 4.000 evra
zakazete termin
077 705 108
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации