Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava preubava ultra luksuzna kuka na Vodno

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 30 авг. 12:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
NOV DUPLEKS VO DEBAR MAALO 146 m2 110 000 ЕУР
STAN NA ILINDENSKA VO BLIZINA NA VLADA 70 000 ЕУР
Stan so podzemna garaza vo Kisela Voda 50 000 ЕУР
UNIKATEN KOMOTEN NOV STAN POZADI UNIVERZALNA 64 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се изнајмува луксузна врвно наместена куќа на Водно-елитен дел.

-Видео надзор 24/7 со 9 камери
-Сопствен лифт
-Комплетно опремена фитнес соба
-Против пожарен систем и алармен уред
-Сопствен систем за греење и ладење (Даикин)

Двор 250 м2 - со две гаражи
Куќа 354 м2

*1 кат - 3 спални соби и 2 бањи
*2 кат - дневна соба, кујна со остров, трпезарија, тераса
*3 кат - простор за одмор и забава, огромна тераса со лежалка гарнитура и џакузи
(приземјето од куќата не се изнајмува)

Цена по договор

Шифра С299
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Nov stan 81m2 3 spalni vo Taftalige 2 81 000 ЕУР
Elitna kuka na Vodno rezidencionalen 0 ЕУР
Кuka vo Karpos 1 - Centar za stranski 250 000 ЕУР
2 Soben stan vo Centar Zelen pazar 55 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации