Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava samostojna kuka vo Kisela Voda

0 МКД

Се изнајмува од: .. 21 септ. 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се изнајмува наместена, реновирана куќа во Кисела Вода со градина (може да се користи како расадник за цвеќе, зеленило или други насади) 077 521 792, цената зависи од периодот на изнајмување
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации