Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava sprat od kuka kaj Olimpiski bazen

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Марко 27 ноем. 18:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Се издава спрат од куќа кај Олимписки базен, комплетно наместен, погоден за живеење за две лица.
Телефонски број за контакт: 078/231-001 и 071/333-306
Марко
+38978231001
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации