Оглас од претпријатие Објавени: авг. 15 2016 11:22

Se iznajmuva kuka za kancelarija na Vodno

ЕУР

/ месечно
Објавени: авг. 15 11:22
Прегледи: 130
Ш.1706. Се изнајмува празна 4-собна куќа (100 м2) на Водно, комплет реновирана на приземје + кат. На долниот кат има дневна со кујна а на горниот кат се наоѓаат 3 спални соби. Куќата е погодна за канцеларии а може и за живеење на странци. Во дворот има паркинг место за две возила. Цена 300 еур плус режиски трошоци.

ПРОАКТА ГРУП
070/668-667
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации