Македонски | Shqip | English |

Se izdava kuka od 40m2 vo Gazi Baba

Се изнајмува од: Dragica 06 фев. 21:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: ul. 14
Површина: 40 m2
Локација: Гази Баба, Скопjе
Kukjata se naogja kaj Saemot,na 300 m od fakultetite. Ima 2 sobi, kujna i toalet. Cena 100 evra.
Нема посетени огласи
Кон почеток