Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namestena kuka vo Zelezara 100m2

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Rozeta 08 авг. 22:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Se izdava kukja vo Zelezara komplet namestena,100m2 na glavna ulica,so dvor,parno,250€ 077529738
Leaflet
Кон почеток