Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava kuka kaj Porta Vlae

11 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Агапи Вчера 09:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Издавам куќа без газди кај Порта Влае наместена дневна со трпезарија и кујан, WC, спална, купатило и дворче
Агапи
38971200425
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации