Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava kuka vo Vlae

140 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Sonce Nedviznosti 27 авг. 11:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Sonce Nedviznosti

Sonce Nedviznosti

863 Огласи во продавницата

Se izdava ubavo stance 52m2 Pripor 200 EUR
Se izdava  namesten stan vo Crnice 250 EUR
Se izdava luksuzen stan od 120m2 Vodno 3 spalni 850 EUR
Se izdava stan vo Centar kaj Slovenska Ambasada 350 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Agencija Sonce izdava kuka so poseben vles vo Vlae od 45m2 so edna spalna namestena komplet.
Cena 140e
Kon tel 070/787-127 070/739-868
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Посетете ја нашата продавница
Dame Gruev No.1-6/9 Прикажи на мапата
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Sonce Nedviznosti
  Online
077991712 070787127 070739868
Leaflet
Sonce Nedviznosti

Sonce Nedviznosti

863 Огласи во продавницата
Se izdava stan 75m2 2spalni Skopjanka 300 EUR
Se izdava stan vo Cevahir 450 EUR
Se izdava ubav stan 90m2 Kapistec 3 spalni 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Centar 310 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации