Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Finska baraka vo Karpos

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: aleksandar aleksov 30 окт. 09:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Izdavam finska baraka Taftalidze kaj SitiMol blizu stud.dom Goce Delcev. Predsobje,golem salon,2 spalni,banja,golema kujna.Barakata e vo tiha ulica so zelen dvor ,garaza,parking. Soncevi kolektori za topla voda,internet i TV Telekom.Molam bez kucinja i macki
aleksandar aleksov
075 532 747
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации