Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Namestena kukja 250m2 vo Crnice pozadi Reptil

1 500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real estate DOMA DOM 15 јан. 14:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1326 Огласи во продавницата

Trosoben stan od 60m2 vo Aerodrom Micurin 76 000 ЕУР
NAMESTEN DVOSOBEN STAN OD 40m2 VO KARPOS 2 DRAMSKI 200 ЕУР
DELOVEN PROSTOR DUKAN 92m2 KARPOS 2 MI-DA 1 650 ЕУР
NAMESTEN TROSOBEN STAN 63m2  KARPOS2 MI-DA 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Sifra 22 824

Se izdava kukja 250m2 vo Crnice pozadi Reptil, objektot e na dve nivoa, kako dve celini, na prizemjeto ima edna garaza, dnevna so kujna, kupatilo i rabotna soba, na 1-ot kat trosoben stan, i vo potkrovje dvosoben stan, golema terasa, golem dvor......Vednas vseliva !

cena 1500 evra

kontakt mobilen
075 534 820
077 705 108
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посетете ја нашата продавница
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
 
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1326 Огласи во продавницата
PRAZEN TROSOBEN 75m2 ZA KANCELARII CENTAR RAMSTOR 350 ЕУР
KUKA VO ZDANEC 230 000 ЕУР
ODLICEN TROSOBEN STAN 75m CENTAR DO SOBRANIE 350 ЕУР
BARAKA 55m2 PARCELA 275m2 DRACEVO 45 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации