Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO KUKA 66M2 VO KARPOS

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 01 фев. 10:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 73M2 VO CENTAR 350 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 85m2 VO AERODROM 260 EUR
СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО ЦЕНТАР 200 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 70m2 VO KARPOS 400 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Се издава комплетно реновиран трособен стан - спрат од куќа со површина од 66м2 во Карпош.
Се наоѓа на спрат, куќата има 2 спрата + поткровје, со независен влез.
Станот е празен и располага со дневна соба, 2 спални соби, кујна, предсобје, купатило и 2 тераси.

Број на соби: 3
Квадратура: 66 m²
Греење: Централно
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во куќа
Состојба: Реновиран
Опрема: Празен
Лифт: Не
Број на балкони: 2 Балкони
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Гаража
Ориентација: Југоисток
Адреса: ул. Милан Поповиќ

Цена на изнајмување: 300 ЕУР / месечно
Цената не е фиксна

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 783

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA 2-SOBEN STAN 50м2 VO AERODROM 200 EUR
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 104m2 NA VODNO 650 EUR
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 125m2 VO DEBAR MAALO 1 300 EUR
SE IZDAVA 3 SOBNA KUKA 70m2 NA VODNO 15 000 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации