Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 4 SOBNA KUKA 220M2 VO KOZLE

1 300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 26 јан. 12:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 50m2 VO CENTAR 220 EUR
 SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 450m2 VO MADZARI 1 400 EUR
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 69m2 VO CENTAR 400 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 91M2 VO PRZINO 600 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Се издава нова четворособна куќа со површина од 220 м2 во Козле на главната улица карши КАМ маркет. Куќата се состои од дневна соба, 3 спални соби и апартман.
Куќата е погодна за деловен простор и канцеларии.

Број на соби: 4
Квадратура: 220 m²
Број на спратови: Приземје
Греење: Струја
Дворна површина: 100 m²
Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна
Состојба: Нова
Опрема: Празен
Број на балкони: 3 Балкони
Број на бањи: 3
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места
Ориентација: Југоисток
Адреса: ул. Козле

Цена на изнајмување: 1300 ЕУР / месечно

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 557

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071-206-469
Leaflet
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 62m2 VO CENTAR 260 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 74m2 VO CENTAR 295 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 60M2 VO AERODROM 240 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 60M2 VO CENTAR 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации