Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosobna kuka vo Kozle Karpos

0 МКД

Се изнајмува од: Блага 17 ноем. 18:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Куќата се наоѓа во населба Козле, општина Карпош, Скопје. Станува збор за посебна куќа со сопствен водомер и струјомер. Има две соби, кујна и тоалет. Се издава наместена. Погодна е за студенти, цимери, вработени лица. За повеќе информации, јавете се на наведениот контакт телефон.
Блага
078 328 611
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации