Објавени: јан. 09 2023 08:56

Se izdava kuka vo Zdanec so vkupna povrsina od 360m2

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 09 08:56
Прегледи: 445
Се издава куќа во Жданец со вкупна површина од 360м2 + дворна површина од 100м2. Куќата се состои од три посебни апартмани. Истата е организирана со еден главен влез со поединечни влезови за секој спрат (односно може да се користи како целина или одделно). Главниот влез води кон приземје, прв кат и втор кат. Вториот кат е апартман на два нивоа со внатрешни скалила кои водат до две спални соби и бања.

Дополнително, постои влез кој води до подземната гаража во која можат да се паркираат до четири возила. Подземната гаража има и одделна просторија од 30 м2 која може да се користи како подрум, дополнителна просторија или Utility (машина за перење и сушење). Додатно, можат да се паркираат 2-3 возила пред самиот влез на куќата.

Апартманот на приземје се состои од целосно опремена кујна, централна бања, мастер спална соба со сопствен гардеробер и сопствена бања, две детски спални соби со сопствени гардеробери, од кои едната има директен пристап кон дворот, голема дневна соба и трпезарија со Smart TV и камин и комотна тераса на која се излегува директно од дневната соба т.е. трпезаријата.

Апартманот на првиот кат има целосно опремена кујна, централна бања, мастер спална соба опремена со брачен кревет и сопствена бања, сопствен гардеробер и сопствена тераса, 2 детски спални соби наместени со кревети и сопствени гардеробери, трпезарија и голема дневна соба со Smart TV и камин.

Апартманот на вториот кат има два нивоа. Првиот дел се состои од дневен простор со Smart TV, камин, трпезарија и целосно опремена, штотуку монтирана кујна, централна бања, како и панорамски прозорци со поглед на градот, две спални соба наместени со брачни кревети и гардеробери и Smart TV, од кои едната има сопствена бања. Преку внатрешни скалила се доаѓа до вториот дел на апартманот каде се сместени две детски спални соби и бања.

Дворот е целосно поплочен со плочки.

Греењето е организирано со сопствено парно на електрична енергија, ладењето е со клима уреди во секоја соба.
Се изнајмува целосно наместена или празна во зависност од потребите на клиентите.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
445
+38977720856

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации