Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kuka za deloven prostor Taftalidze 1

600 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Packa Prenkovska 02 окт. 21:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Tri sprata od kuka so wc kupatilo na sekoj sprat i kujni na prvi sprat i potkrovje.
Packa Prenkovska
075551603
Leaflet
Кон почеток