Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava luksuzen sprat vo naselba Vlae

0 МКД

Се изнајмува од: Ivan Вчера 09:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se izdava luksuzno namesten sprat od nova kukja so poseben vlez vo naselba Vlae.

Celosno renoviran so golema dnevna soba , nova kujna , trpezariska masa , 2 spalni sobi , golemo kupatilo , 2 terasi , dvor , garaza , privaten parking , sopstveno parno ( kotel na nafta i drva ) ,klima uredi , televizori , solarni paneli , wi - fi , nadzor sistem ( kameri, domofon i alarm ) za sekoj sprat itn ...

Povrsinata na spratot e 120 kvadrati + dvor 350 kvadrati.

Info na mob :070373754
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации