Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA 3 SOBEN 75M2 VO VLAE

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 фев. 15:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA LUKSUZEN 3 SOBEN STAN 120m2 VO CRNICE 900 ЕУР
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 68м2 ВО ЦЕНТАР 300 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 61m2 VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 48m2 VO CENTAR 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се издава спрат од куќа трособен со површина од 75м2 во населба Влае.
Станот е комплетно наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило, балкон и подрум.
Се наоѓа на 1 кат. Зградата нема лифт.

Број на соби: 3
Квадратура: 75 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во куќа
Состојба: Реновиран
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Година на градба: 2002
Година на реновирање: 2002
Број на балкони: 2 Балкони
Број на бањи: 1
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југоисток
Адреса: ул. Петар Чајковски

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1067

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 144M2 VO CENTAR 600 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 104m2 NA VODNO 650 ЕУР
2 SOBEN STAN OD 42m2 VO KARPOS 200 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 66m2 VO AERODROM 380 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации