Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava sprat od kuka vo Trnodol

450 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Трнодол Денес 02:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Се издава спрат од куќа во пријатна и тивка локација во населба Трнодол со површина од 80м2,комплетно нов и опремен:
Дневна со трпезарија и кујна,две спални соби,балкон со поглед на Скопје,купатило со туш кабина ,многу економично греење на сопствено парносо топлинска пумпа или со 2 клими инвертер.
Цена 450 ЕУР.
Контакт:070388667
Населба Трнодол ,општина Карпош.
Трнодол
070388667
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации