Оглас од претпријатие Објавени: фев. 09 2022 03:26

Se iznajmuva kuka na mirna lokacija vo Nerezi

Објавени: фев. 09 03:26
Прегледи: 698
ID7670H

Се изнајмува нова куќа на мирна и тивка локација во Горно Нерези, со прекрасен поглед кон градот.

Куќата располага со внатрешна површина од 320м2 како и хортикултурно уреден двор од 700м2 со базен.

Во внатрешноста, куќата е поделена на два ката, со три спални соби, четири тоалети, пространа дневна со трпезарија, комплетно опремена кујна и сауна.

Греењето и ладењето е регулирано преку инвертер клима уреди и подно греење.

Куќата може да се опреми според потребите на клиентот.

New house for rent on a quiet location in Gorno Nerezi, with a beautiful view of the city.

The house has an internal area of 320m2 as well as a horticulturally landscaped yard of 700m2 with swimming pool.

Inside, the house is divided into two floors, with three bedrooms, four toilets, a spacious living room with dining area, a fully equipped kitchen and a sauna.

Heating and cooling is regulated by inverter air conditioners and underfloor heating.

The house can be equipped according to the client's needs.
Опис на линк

Property One

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности
078247268

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации