Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva kuka so prekrasen pogled kon gradot

1 000 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Мартин 06 мар. 08:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Куќа со прекрасен поглед е на располагање за изнајмување во Горно Нерези на одлична, мирна локација, опкружена со зеленило.

Куќата е градена 2005 година, располага со 2 ката, приземје од 100м2 со пространа дневна соба, голема тераса со поглед на градот и втор кат со големина од 100м2. Куќата располага со 3 спални соби, два тоалета, приватно греење на струја и инвертер клима уред.

Инфо:
површина на двор 600м2
површина на кука 202м2
24ч контролиран влез
балкон / тераса
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
приватно греење
комплетно опремен/опремена кујна
паркинг
поглед на планина
погодно за миленичиња

- Цената не е фиксна
Мартин
071 210 833
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации