Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva luksuzna kuka vo Taftalidze 2

1 200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 29 мај 15:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
STAN VO NOVO LISICE 56 000 ЕУР
KOMPLETNO RENOVIRAN 2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 55 000 ЕУР
Se iznajmuva nov namesten stan vo Taftalidze 1 250 ЕУР
NOV STAN VO AERODROM 48M2 SO GRATIS GARAZA 1 060 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се изнајмува куќа во Тафталиџе 2.

Внатрешна површина 310 м2
Плац 420 м2
Сутерен (утилити, гаража 30 м2 и 2 простории)
Високо приземје ( дневна просторија со камин, кујна, трпезарија и бања)
1 кат (3 спални соби, две бањи со џакузи)
Греење - парно на нафта и струја, 3 клима уреди
Видео надзор
Година на градба 2008
Се изнајмува празна со кујна

Цена 1200 Евра

Шифра И97
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Кон почеток