Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se iznajmuva ultra luksuzna kuka vo Trnodol

1 700 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 30 авг. 12:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
DVOSOBEN STAN 53m2 VO TAFTALIDZE 1 59 500 ЕУР
3 soben stan vo Gjorce Petrov 54 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA NENAMESTENA GARSONJERA VO DEBAR MAALO 200 ЕУР
Plac vo Vlae 521m2 Ul. Franc Preshern 192 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се изнајмува луксузна куќа во Трнодол.

-Изградена од врвни материјали
-Нова невселувана
-Безбедносен систем
-Подно греење
-Спа центар и винарија
-2 паркинг места

Двор 360 м2
Куќа 350 м2

*Сутерен со прозорци - спа центар со бања, винарија со кујна, просторија за забава со камин, спална соба

*Приземје - Голема дневна просторија со камин, тераса, голема кујна со остров, спална соба, бања, просторија перална/сушара

*1 кат- 2 големи детски соби со бања, мастер спална соба со сопствена бања, огромна просторија гардеробер и голема тераса

Доколку се изнајми празна - 1700 Евра
Доколку се изнајми наместена (по желба на закупецот) - 2200 Евра

Шифра С298
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
STANOVI NOVOGRADBA 60 I 66m2 VO KAPISTEC 1 020 ЕУР
SE IZDAVA KOMPLETNO NOV STAN KAJ GIMNAZIJA NOVA 250 ЕУР
Nova garsonjera so dvor vo Taftalidze 2 41 000 ЕУР
Stan 59m2 vo Karpos 4 53 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации