Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Сеизнајмува куќа во Бардовци

650 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Eleonora Avramovska Petkovska Вчера 10:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Сеизнајмува куќа во Бардовци 140м2 со три спални,две купатила и дневен престој со трпезарија и кујна .Двор 300м2 .Греење камин, клима инвертер (3 клими),пелети и парно на струја и нафта.
Цена 650еур
Eleonora Avramovska Petkovska
071343498
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации