Оглас од претпријатие Објавени: мај 28 2022 12:08

Shtepi e re me oborr te bollshme ne Nerez

Објавени: мај 28 12:08
Прегледи: 515
ID7672H

Shtepi e re moderne me qera ne nje lokacion te qete ne Nerez me pamje te hapur nga qyteti.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 220m2, si dhe nje oborr te bukur 600m2 me peizazh hortikulturor me pishine.

Brenda shtepia perbehet nga tre dhoma gjumi, tre tualete, nje sallon i bollshem me ambjent ngrenie dhe nje kuzhine e pajisur plotesisht.

Ngrohja dhe ftohja behet me kondicioner dhe ngrohje ne dysheme.

Na kontaktoni për më shumë informacion

Telefoni kontaktues: 0038978256471
E-mail: sales@propertyone.mk


Опис на линк

Property One

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности
078247268

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации