Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING IZDAVA KAT OD KUKA HOTEL BETON

450 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 17 ноем. 00:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

790 Огласи во продавницата

URBAN LIVING IZDAVA STAN 80M2 VO MICURIN 320 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA LUKSUZEN STAN KARSI PALMA 300 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA DVOSOBEN STAN VO MICURIN 200 ЕУР
URBAN LIVING  EKSSKLUZIVNI stanovi vo Vlae 950 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Se izdava ekskluziven kat od kuka na odlicna lokacija karsi Hotel Beton.So povrsina od 100m2 ,raspolaga so dva toaleta i posebno wc,dnevna so kujna i trpezarija, edna spalna soba i golema terasa.Moze da se iznajmi i kako deloven prostor.
Cena:320E
Kontakt.
Tel:078 967 010 Silvana
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Посетете ја нашата продавница
Rimska 3 Прикажи на мапата
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

790 Огласи во продавницата
Се продава луксузен стан 87 м2,Центар 105 000 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO CRNICE 300 ЕУР
URBAN LIVING PRODAVA 43M2 VO KARPOS 4 47 000 ЕУР
PREKRASEN DELOVEN PROSTOR VO AERODROM 1 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации