Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam sprat od kuka od 85m2

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Zorica 14 мар. 12:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Издавам спрат од куќа - тврда градба 85 м2, комплетно наместен, на прв кат кај стара рампа во близина на школотo Златен Сремец. Просторот се состои од трпезарија со кујна и плус 3 соби за спиење со 2 балкони и купатило. Контакт телефон: 070 369-271
Leaflet
Кон почеток