Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdravam sprat od kuka so dvor

8 500 МКД /месечно

Се изнајмува од: Mladenka 21 авг. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Izdavam sprat od kuka so golem dvor. Vo blizina na Crkva.
Mladenka
070379239
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации