Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 4 SOBEN SPRAT OD KUKA 101M2 VO CRNICE

590 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 31 јан. 14:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IZNAJMUVAME 2 SOBEN PENTHAUS 100m2 VO CRNICE 500 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 74m2 VO KARPOS 350 EUR
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 105M2 VO SOPISTE 350 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 64m2 VO AERODROM 15 000 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Се издава наместен четворособен стан кој претставува спрат од куќа со површина од 101 м2 во Црниче. Се наоѓа на 1 кат од вкупно 4 ката. Станот поседува 3 спални соби, голема дневна соба, опремена кујна со трпезарија, 1 гостинско wc и 1 купатило и 2 балкони.
Со станот добивате и едно обезбедено паркинг место.
Климатизирана дневна соба и родителска спална соба. Парното е централно на струја.

Број на соби: 4
Квадратура: 101 m²
Греење: Централно
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во куќа
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 2 Балкони
Број на бањи: 2
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: ул. Званска

Цена на изнајмување: 590 ЕУР / месечно
со вклучени сметки за вода, кабловска и интернет.

ШИФРА 571

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071-206-469
Leaflet
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 55m2 VO AERODROM 260 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 45m2 VO AERODROM 300 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 40m2 VO STAR AERODROM 220 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 64m2 VO CENTAR 350 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации