Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava garsonjera vo Kisela Voda

130 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Андреја 07 авг. 21:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава гарсоњера спроти општината Кисела Вода. Гарсоњерата е во склоп на куќа со посебен влез, на први спрат. Се издава на студенти, студентки или млади брачни парови.
Андреја
077 658-068
Leaflet
Кон почеток