Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kuka vo Crnice

0 МКД

Се изнајмува од: Зоран Вчера 10:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се издава дел од куќа во Црниче,60 м3 на приземје,со сопствен двор,комплетно наместена.
Цена по договор.
Контакт:
070/275-744
071/364-433
Зоран
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации