Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava rezidencijalen objekt vo Crnice

1 200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 11 јан. 17:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2896 Огласи во продавницата

SE IZAVA NAJLUKSUZNIOT STAN VO VLAE 1 200 ЕУР
STAN VO BLIZINA NA DRZAVNA BOLNICA -
PLAC ZA GRADBA VO VLAE - A1 -
DELOVEN PROSTOR Kancelarii 68m2 STROG Centar 400 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Se izdava reprezentativen objekt vo Crnice na odlicna lokacija. Objektot e na tri nivoa, ima sevkupno 500m2 plus 280m2 dvor.
Moze da se izdava ili cel ili po spratovi. Objektot ima dve garazni mesta i edno nadvoresno parking mesto.
Cenata ne e fiksna.

Povekje informacii na mob: 077/700-236 Antonija

Sifra 5256
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 077 700 236
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2896 Огласи во продавницата
STAN OD 100M2 VO AERODROM 84 600 ЕУР
Super nov stan vo Centar kaj Soboren Hram 72m2 -
Se izdava stan vo Centar 400 ЕУР
STAN OD 65M2 VO KOZLE 69 700 ЕУР
Кон почеток