Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava sprat od kuka vo Kisela Voda

0 МКД

Се изнајмува од: Bogoja Milcevski 19 јун. 16:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се издава комплетно наместен спрат од куќа во населба Црниче. Станот има дневна со кујна, две спални соби, тоалет, две тераси и паркинг простор. За подетални информации јавете се на 078 431 442.
Bogoja Milcevski
078431442
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации